detektivní

a bezpečnostní agentura

maj. Adolf Melichar

l fyzická ostraha objektů - nabízíme ostrahu v podobě speciálně připravených pracovníků strážní služby, kteří vyhověli přísným přijímacím kritériím. Uniformovaní pracovníci jsou standardně vybaveni ochrannými pomůckami (pouta, distanční tyč, slzný plyn), na přání zákazníka je možné vybavení radiostanicemi Motorola nebo detekčními přístroji. U objektů vyšší kategorie ochrany nasazujeme pracovníky vybavené krátkými kulovými zbraněmi. V případě venkovních objektů doporučujeme nasazení cvičených služebních psů.

l transfery finančních a jiných hodnot, doprovody zájmových vozidel, kurýrní služba - všechny služby v této oblasti poskytujeme prostřednictvím týmu vybraných dlouholetých pracovníků, kteří absolvovali speciální střelecký a taktický výcvik. Samozřejmostí je nadstandardní vybavení ochrannými prostředky a komunikační technikou. Kvalitní vozový park, dlouholeté zkušenosti a vysoké pojistné krytí u České kooperativy a.s. nás řadí mezi přední firmy působící v této oblasti.

l elektronickou ochranu proti odposlechu - speciální elektronické služby poskytujeme ve spolupráci se špičkovými odbornými pracovišti.

l detektivní služby - provádíme veškerá pátrání a ověřování zejména na území Karlovarského kraje. Prioritou je diskrétnost našich pracovníků a zákonnost použitých prostředků.

l osobní ochrana a doprovod V. I. P. osob, pořadatelské a pořádkové služby - prostřednictvím vycvičených fyzicky zdatných pracovníků v občanském oděvu poskytujeme ochranu zájmových osob. Naše služby lze využít na reprezentativních akcích i pro uzavřené společnosti, na výstavách, rautech, plesech, sportovních akcích, sjezdech, kongresech.

ÚVOD

NABÍDKA SLUŽEB

SLEVY

REFERENCE

Adolf Melichar, Dr. Bechera 18, 360 01 Karlovy Vary
Tel.: 017/35 868 37, 017/32 339 28, Mobil: 0602/127 640
Email:
Vmelichar@seznam.cz